| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nehodnotila bych, co je horší.

Je to dobrá cesta, jak se naučit, že když porušuješ pravidla, tak to může mít následky...

Až bude řídit, tak taky může nedodržovat povolenou rychlost, třeba 100x, ale může se stát, že jí chytěj, zaplatí pokutu a dostane body... Sankce následuje, bez ohledu na to, že asi neexistuje ani jeden jediný řidič, který by vždy a za všech okolností rychlost dodržoval...

Já nepravosti celkem oznamuju, takže "bonzování" nevnímám jako absolutně morálně nepřijatelné (např. jsem viděla na zjevné černé skládce na kraji obce auto, co tam něco vykládalo, tak jsem to nafotila a poslala na obecní úřad, nebo ve městě občas hlásím extrémně tragické parkování). To samozřejmě neznamená, že jsem nikdy sama neudělala nic špatně.

V životě holt se vyskytuje obojí. Je její volba, jakou cestu si vybere a ano, pak holt nese následky.

(to, že standardní školní systém se mi nelíbí, to, jestli na známkách bazíruje ona nebo rodiče nebo jestli je ve třídě, kdy jsou známky z nějakého důvodu důležité, proto jí tak strašně jde o dobrou známku i za cenu podvádění, nebo jestli je zrovna u nich ve třídě opisování naprostou normou.., jaké má vztahy s tím spolužákem (protože přiznejme si, kdyby to byl její nejlepší kamarád a ona to udělala poprvé, asi by to na ni nepráskl)... jsou pak samozřejmě okolnosti, které jsou podle mě skoro víc důležité, než jeden test, který bude muset napsat znovu a pod přísnějším dohledem... Protože - rozhodně nebude první, kdo byl načapán při opisování a tudíž to není žádná životní tragédie...)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.