| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

77krásko, já jsem třeba v 19 byla ještě úplné dítě, ani jsem s nikým dosud nechodila, byla jsem panna. Ale spousta holek měla svého kluka už od 14-15 let a v 19 byly úplně dospělé a připravené na samostatný život. Tehdy bylo také hodně složité dostat se k nějaké antikoncepci, takže většina nevěst se vdávala těhotná. A i když já si neumím představit mít dítě a zároveň studovat na VŠ, natož u toho ještě stavět dům svépomocí, což tehdy ani jinak nešlo, tak dost mých spolužaček dítě na VŠ mělo. Dokonce jedné se za ty 4 roky studia narodily 3 děti a ukončila VŠ zároveň s námi. Tehdy sice byly přednášky a cvika povinné, ale ty spolužačky s dítětem měly individuální studijní plán, takže povinné neměly nic a kolikrát ještě dostaly i manželskou kolej a měly i stipendium.
Já osobně jsem spíš pro to, aby ženy měly děti v mladém věku, jednak je to i z biologického hlediska lepší, jednak má člověk daleko více sil a nadšení. A v 50 už má děti dávno vychované, samostatné a může si užívat volného času v relativně nízkém věku a za dobrého zdraví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.