| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, zrovna tato učitelka nám kázala o nutnosti plnit povinnosti,správném chování atd. a sama jde takovýmto příkladem. Kdyby si dítě takto plnilo svoji povinnost už má za 5 nebo poznámku a upřímně toto je věc kterou nesnáším a která mě vytáčí- když učitelka tvrdě trestá za sebemenší prohřešek-zapomenutí,nesplnění ..., ale sama jim ukazuje že ona může zapomenout,udělat chybu,neplnit a je to tak v pořádku. Jen pro upřesnění aby to nebylo špatně pochopeno-může zapomenout a nebo udělat chybu každý,ale často mi chybí tolerance tím jedním směrem.Protože pětka za včas neodevzdaný sešit ke kontrole je dle učitelky v pořádku a stejně je v pořádku neplnit si svou povinnost zapisovat průběžně známky tak, aby rodič byl informován.
Jinak neřeším výchovy-tedy teď známky tímto zlepšují průměr,takže každá jednička dobrá, ale to že do poslední chvíle nevím co na vysvědčení bude mi tedy moc fajn nepřijde.Dítě má informaci o jedničce od třídní a to jen proto že se už samo aktivně ptalo,jinak by netušil nic a ne vždy je tam jednička samozřejmostí.
Ale překvapilo mě že vůbec nesleduješ známky u svých dětí, zvlášť když jsem vždy slyšela od učitelek že jsme jako rodiči povinni toto sledovat, za časů papírových žk se musely známky pravidelně podepisovat, že je jako rodič vidím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.