| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já osobně to mám jinak než většina diskutujících, kteří sem chodí dlouho. Asi je něco jiného chodit sem čerpat informace, když mám novorozené miminko a něco jiného je přijít sem jako já, když už mám děti dávno dospělé a samostatné a žádné rodičovské rady už nepotřebuju. Já jsem náhodou narazila na diskusi na Rodině cca před pěti lety. Přišlo mi, že je tu skupina lidí, převážně tedy žen, kteří jsou nadprůměrně inteligentní, slušní, mají široký rozhled a umí diskutovat. Nejdříve jsem tu jenom četla, pak jsem si dovolila se taky zapojit. Musím říct, že mám v podstatě ráda všechny nicky, některé jsou mi bližší, některé méně, ale je moc fajn rozšířit si spektrum názorů a podívat se na svět z jiného než svého hlediska. Diskuse tady mě většinou baví, ty o škole tedy méně, protože moje děti už do školy dobrých 15 let nechodí, to už mě nepálí a ani nevím, jak to dnes je, jak to bylo před 30 lety si už moc nepamatuju a koho by to dnes zajímalo. Ale mám ráda i diskuse o obyčejném životě, co lidi dělají o víkendu, kam cestují, čím se baví, co je zajímá. Je to super a i když vím, že i toto diskuzní fórum jednou skončí, tak doufám, že nějakou dobu to tu ještě bude a bude mi to zpříjemnovat život. Takže děkuji všem, kdo sem chodíte a zapojujete se do diskuse.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.