| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Spíš ne. Teda jako samozřejmě vnímám to zvýšené geopolitické napětí na všech stranách a taky bohužel vnímám, že ta Putinova agrese jakoby vypustila džina z lahve, takže dříve nemyslitelné je najednou možné, přesto si myslím, že velká válka konvenčními prostředky pravděpodobná není.
Taky s tím bohužel nemohu nic dělat, takže to cíleně vytěsňuju.

Jinak se mi obecně zdá, že kdo uteče vyhraje, čili že odejít jaksi preventivně je případně lepší varianta, neb vrátit se v případě klidu dá vždycky, kdežto setrvat může být velká chyba.

Jinak jsem spíš optimista, ono koneckonců i za 2.světové války hodně lidí žilo víceméně v bezpečí, fakt si myslím, že to půjde spíš cestou obchodních a kyberválek než těch konvenčních. I to zpropadené Rusko, etalon zla, se snaží vyhýbat civilním obětem, takže pořád doufám, že i kdyby to přišlo, tak by to nebylo tak zlé. No teď jsem si přečetla, že se jich eviduje 5500, to tedy zas tak málo není, přesto úplné kobercové nálety na velká města jsou už snad vážně nepřípustná...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.