| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nejvíce hlášek u nás má nejmladší.
Ve 2 letech: Byla jsem s nejmladší Magrátkou na dvoře a chystala táborák. M.:"Eskarínka kde je?" Já: "Obouvá si boty, za chvíli přijde." M.: "Hujá, hujá, budeme se hádat!"

Báseň vyjadřující její představy o postavení ve světě:
Posadím se na trůnu,
pak mi dáte korunu.

"Katastlofa, katastlofa! Já vás asi budu muset utopit ve mojích suzách!" (slzách)

Holky dostaly po starší sestřenici krabici dětské bižu. Sesterské dělení podle naší Magrátky: "Maminko, maminko, rozděl to spravedlivě! To, co už mám, aby bylo moje, a to ostatní společné!"

Holky sledovaly film: "Česká televize uvádí dánský film." Eskarinka: "Taťko, běž pryč, ten film není pro chapy." (rozuměla dámský)

Magrátka opatrně vcházela na můstek. Já: "No pojď, vždyť se nebojíš výšek." M.: "Výšek se nebojím, ale hloubek jo."

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.