| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

77krásko, my si taky dělali legraci z různých těch branných cvičení (zejména pokud se jednalo právě o ochranu v případě jaderného útoku), ale i tak jsem brala možnost jaderné války jako existující hrozbu. Ať už byla druhá světová jakkoliv daleko (což mi upřímně řečeno přijde spíš až teď, kdy žije minimum lidí, co by si z ní něco pamatovalo, za mého dětství jich byla ještě pořád snad polovina společnosti), to přeci s akutálním rizikem nijak nesouvisí - další válka může být jak půl roku tak klidně 100 let po předchozí, proč ne?
Já taky měla jistotu v rodině, ale jak tě asi rodina ochrání před vypuknutím války, pokud to není královská rodina v monarchii nebo tak něco? Určitě jsem nežila v trvalé úzkosti z války, ale vědomí, že vypuknout může, bylo všudypřítomné, já jsem zrovna byla ten typ, co četl noviny (byť to bylo Rudé právo) a koukal na zprávy v televizi ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.