| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já si vzpomínám na začátek války v Kuvajtském zálivu, ráno před školou jsem si pustila rádio a zrovna byly zprávy, vyděsilo mě to a brácha to okomentoval nějak tak, že je to daleko, nás se to netýká a není čeho se bát

ale vzpomínám si na ten pocit, že Američani jsou tak blízko,
nějaký Vietnam, Afghánistán, to je daleko, ale Kuvajt je vlastně za rohem, takže když můžou válčit američani skoro v Evropě, proč by nemohl kdokoliv jiný kdekoliv jinde

ale potom ty obavy usnuly,

Jugoslávii jsem pro změnu vnímala jako jejich místní záležitost, kam sice zasahují i jiní, ale nikdo nemá potřebu se dívat za hranice Jugoslávie

tady je situace jiná, mnohem nepříjemnější, mnohem bližší, a bohužel jsme v okruhu zájmu agresora

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.