| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

myslíš, že jsou pedagogové extroverti?
já teda nejsem ani náhodou a hodně mých kolegů taky ne

Ve volnu potřebuju být s rodinou, udělat to, co přes týden nestíhám, mít klid, žádnou organizovanou zábavu ani organizovaný čas, mám ráda ticho a svou postel
nesnáším, když mi někdo nařizuje, co mám dělat, jak mám trávit svoje volno

nesnáším small talk, a takový společný večerní posezení po společným běhání po lese je pro mě jenom pokračování toho utrpení, v tom lese se aspoň může dít něco, o čem se dá mluvit, nebo na to aspoň nadávat 😁 ale co ten večer?
a potom spát s někým na pokoji, to je dokonalá noční můra

brrr, fakt ne

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.