| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, muži opravdu potřebují cítit, že si jich žena váží a oceňuje (nejlépe ještě obdivuje), co pro rodinu dělají. A takto potom vznikají snadno nevěry, nejvíce na pracovišti, kde kolegyně neřeší špinavý hrnek a často obdivně (hlavně na staršího dobře vydělávajícího) kolegu hledí.

Sama mám takovou zkušenost, že muž špatně nesl, když přišel domů a já jsem mu třeba řekla, že se rozbila myčka. Muž chce mít hlavně po příchodu z práce doma chvíli klid a pohodu. A kdysi jsme si o tom povídali, jak on to vnímá. Uklizeno a uvařeno leckterý muž ani nepotřebuje, pohodu a ocenění ano. Ona ani ta žena se většinou nemusí tak štvát, jako se některé dobrovolně honí. Pak jsou zbytečně zpruzené, mají sice uklizeno, nemají náladu na sex a na popovídání si s manželem v přátelském duchu, což ten manžel ocení víc než úkolování sotva dorazí domů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.