| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ja nevim, asi na to nejsme jeste tak spatne, kdyz si muzeme vybirat, na cem usetrime a na cem ne - za me treba jist jahody v unoru je blbost, protoze jsou drahy a nejsou dobry - pockam si na cerven. Kdyz jsou drahy papriky, tak koupim treba mrkev a udelam mrkvovej salat s jabkem a citronovou stavou jako od maminky...
Stejne tak si myslim, ze je blbost kupovat si kafe u Starbuck, ja uz nesnasim to, jak na kelimek pisou jmena, fakt nestojim o to, aby kazdy vedel, jak se jmenuji. Ale to jsou proste moje nazory, kazdy to ma jinak. Ja si dam radsi kafe u Tchiba, kdyz uz , je to trochu levnejsi.
Ja tedy pocituji, jak se vse strasne zdrazilo, kazda polozka, kterou platim je drazsi. Nejen energie, najem, potraviny, benzin, krouzky, kadernik, sluzby obecne - a o dost - za ostrihani jsme platila 650 ted najednou 890 - chapu zdrazeni, ale tohle je moc...Moje mama platila 2 500 za barvu a strihani, to si jako duchodkyne taky fat uz nemuze sovoli..
Takze za nas- rozhodne si uz nemuzeme dovolit spolecnou dovolenou na horach - proste ne. Ale znam rodinu, ktera uz byla v tomto skolnim roce dvakrat v Rakousku a jednou v Italii, ctyri lidi, pokazde na tyden. To musi byt pekna palka. Zajimave je, ze rostouci ceny na sjezdovkach jsou velke tema treba v Rakousku a v me prazske bubline se jezdi lyzovat do Rakouska celkem bezne. Tak to nechapu. Stejne tak okrouhneme letni dovolenou. Syn pojede se skolou do Recka, dcera pojede sama do Italie a do Vidne na jazykovy kurz. To je pro mne priorita, ze deti ziskaji takove zkusenosti. Ze ja budu cele leto na chalupe na zahrade a v houpaci siti a na mistim koupalisti mi vlastne uz nevadi. Na spolecnou dovolenou to proste nevyjde.
Na cem setrim, je asi kultura - nastesti mam diky sestre zadarmo nebo za maly peniz listky do divadla - ale do kina treba uz moc nechodim. Stejne tak restaurace - kdyz uz, tak si zajdu velmi rada s kamaradkou , to si uziju a platim sama za sebe. Cela rodina v restauraci - to uz je taky luxus. Ale ja rada varim, takze neva. A v Cestlicich jsem z principu taky nikdy nebyla, protoze ty jejich ceny odmitam akceptovat. Znam takove parky z Rakouska, kde jsou mnohdy i levnejsi, a to maji jine platy. Proste mi prijde, ze my Cesi jsme nekdy jak stado ovci a nechame si vysoke ceny libit. Ja ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.