| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

girili, si děláš srandu, ale já jsem z toho fakt smutná ~n~ ~t~
ostatně to bylo první, když jsem automaticky chtěla strčit hrnek na místo, on tam nešel, já se zarazila a muž na mne pohlédl a smrtelně vážně se ptal "takže ti mám koupit JINÉ auto?" ~t~ scénka jak z filmu ~:-D
blbý je, že opět za všechno může můj velký zadek - z (mně) nepochopitelného důvodu má tohle auto přihrádku na nápoje vedle sedadla u ruční brzdy, ale to je mi s mým velkým zadkem nepohodlné ~d~ přední přihrádka je sice hezky velká, ale nízká, hrnek může mít max 14 cm...

jinak holky, díky za tipy, ale pořád zůstává - buď je malý objem nebo je to vysoké nebo to teče - já ho potřebuju nosit i v batohu/kabelce... a na pití v autě bych zase potřebovala, aby se nevylil a mohla jsem se napít bez manipulace oběma rukama (což vylučuje malou termosku nebo nutnost odšroubovat víčko)

tvarem hledám něco jako tohle


víčko mám vyzkoušené a osvědčené tady


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.