| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marťasíno, fakt je to jen tvůj dojem.

"Jakmile v debatě reaguju na jednu z vás, druhá se vždy přidá,"

to není pravda, lze dohledat.

"Pro mě jste jako siamská dvojčata, "malá a velkej", "

to je možné, máme s Půlkou obdobný způsob uvažování, trochu i psaní, a je zcela odlišný od tvého.

" mám dojem, že jedna z vás tu druhou přede mnou nějak chrání, podporuje, obhajuje, jakoby to snad bylo potřebné~d~, jako bych byla "útočník" nebo potenciální nebezpečí."

to není pravda, nejde o obranu či semknutí, čistě jen máme s Půlkou často stejný názor na to, co píšeš = čteme to stejně.

"Tak jsem se fakt držela dál a na rovinu, když mi jedna z vás něco adresuje, lehce mi zatrne "to zas bude"~d~ "

nemusíš mít strach, úplně postačí, když si nebudeš žádný útok, negaci... sama vkládat do textu, v naprosté většině tam není (s jednou výjimkou před časem, kdy jsem ti tak odepsala v sebeobraně).

"Druhá z vás záhy přicválá~:-D, aby té první podávala minimálně munici~:-D (nadsázka)."

už jsem psala výše - není to tak, ragujeme každá za sebe, a ani v nadsázce v tom není boj, útok, cválání... vidíš to celé emotivně, ačkoli to tak není, a z textu to dle mého nijak neplyne - bývá ode mě spíše věcný, klidný. Viz tvůj "start" na moji věcnou otázku, jestli fakt "poznáš Blížence" - pro mě by to byl prostě jen podnět k zamyšlení, jestli na těch znameních přecijen něco není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.