| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak pohled od nás- dřív bylo 2x měsíčně,letos už jen 1x a jsem za to ráda a mám pocit že už je to jen na nižším stupni. Krabičky a ananasem u nás tedy nedostávají, dostávají ovoce vcelku a k tomu mléko, někdy džusík,bílý jogurt,nebo sýr. Čas od času dostanou na ochutnávku pro třídu sýry typu eidam,nebo exotické ovoce k rozporcování, někdy dostanou i učitelky půllitrové mléko a nebo bednu jablek.
Zrovna včera to bylo,každý dostal -vše po jednom kusu- jablko,malá mrkvička,hruška,mléko a sýr. Sníst to jako svačinu není šance,takže koše byly plné nakousnutého ovoce,půl krabičky mléka,nebo rozrytého sýra. A takto je to vždy,a to je učitelky poučují že kdo nechce ať to dá spolužákům a nebo jí.Někteří to udělají,takže učitelky si to nosí domů a nebo mají mléko do kafe,nebo si to odnášejí spolužáci,ale mám pocit že už jich je čím dál méně co to chtějí tahat domů.Moje děcka s tím taky kšeftovali. Takže za mě je to naprostá zbytečnost a klidně bych to zrušila. Jo a ještě většinou při závozu je ten den zároveň i ovoce k obědu,to aby toho neměly děti málo-zařizuje to celé jídelna.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.