| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, zatím to byla jen teorie ~:-D

Koupila jsem zrněnou sadbu (zrní naočkované sadbou hlívy) a zamíchala jsem to do první várky lógru. Protože je pěstební pixla průhledná, sledovala jsem, jak se podhoubí zdárně šíří lógrem na všechny strany.
Jako pěstební pixlu jsem zvolila vyvařenou krabici od sušenek z umělé hmoty (koupeno v AT, zde takové pěkné pixly neznám, aktuálně mi to někdo v AT shání na další patra – a prý to nikde není ~o~). Po stranách jsem prořízla dva otvory cca 1 cm na výšku a 7 cm na délku. Oba otvory jsem přelepila porézní páskou.
Po čase bylo víc lógru, tak jsem přisypala. Když jsem se chystala přisypat potřetí, byl povrch kávy pěkně chlupatý. V této fázi doufám, že byl chlupatý tou správnou houbou ~:-D

V této fázi jsem teď. Ještě čekám, až bude lógr prolezlý houbou skrz naskrz. Pak nožem proříznu tu pásku, kterou jsem přelepila boční otvory a budu doufat, že tudy proleze plodnice.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.