| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

proč bych z něj dělala debila já? protože netrvám na tom, aby něco bylo hned?

Okolíku, MM má práci, o které jeho podřízení tvrdí, že ji zaboha dělat nechtěli, že je to na hraně snesitelnosti, ať se tedy nebojí žádného převratu z jejich řad~:-D

My máme zahradu 3/4 ha, s desítkami dřevin, záhonů. Představuje to fakt dost práce. MM je nesmírně pečlivej, analytickej a systematickej - na tohle já vůbec nemám. Neumíš si představit, jak neskutečně uklidí obrovskou dílnu - on tam potom i vysaje betonovou podlahu!~8~

Úklid obou sklepních místností, garáže nebo šatny s řadami skříní - on tomu fakt obětuje víkend a odvede neuvěřitelnou práci. Udělá pořádek fakt do posledního špendlíku~8~ Nemůžeme to dělat spolu, moje menší systematičnost ho dráždí.~d~

Všechny nové dveře do celého domu si kompletoval a mořil sám - trvalo to, on je opravdu velice pečlivej. Každoroční renovace teakového nábytku a napouštění olejem - ten nábytek je snad rok od ještě hezčí, jak si s tím hraje.~d~
Stříhání plotu, jednou jsme si najali zahradníka - no, MM trpěl, protože jeho střih je fakt jako když střelí, bez pomocných linií, on to tam ladí až do tmy a výsledek je dokonalej~d~ On takovej prostě je, a už jsem to tady i mockrát psala.

Proč bych mu natruc dělala to, že někoho najmu, protože on něco neudělal včas, když vím, jak je na tohle citlivej?~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.