| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chápu to tak, že si stanovíš, co jsi schopna pro to dělat (dlouhodobě) a co víš, že prostě ne.
Mě se podařilo zhubnout (zatím od vánoc 5 kg) po letech až tak, že jsem si prostě na rovinu přiznala, že diety budu držet pár dní a pak se už nedonutím. Běhat budu jen v hezkém počasí, ale v lednu max chytím průdušky... Že nejsem schopna se vzdát pečiva, ale jen jej omezit. Nesladit ale není problém. No a pak jsem si řekla, že co mě vždy bavilo bylo kolo, lyže a při dovolených na kolech a lyžích jsem v mládí obvykle zhubla. Přitom jezdit v zimě do práce na kole ale nemůžu. Do posilovny před cizí lidi mě nikdo nedostane, ani na to nemám čas (blízko žádná není).

Z toho mi vyšlo, že dlouhodobě přijatelné pro mě je večer si pustit TV, vzít mobil atd, sednout na rotoped a prostě 30-60 min šlapat (trochu rychleji, ale to mi problém nedělá), místo toho, abych jen seděla a vybudovat si trochu svalů, které budou více spalovat, aniž bych držela keto diety či něco jiného. K tomu, když to jde, tak se snažím více chodi (běhat, až bude váha ještě o něco níže). Alespoń u mě to funguje, neomezuje mě to a vlastně i baví. Primární nastavení ale fakt bylo v hlavě - co chci a co jsem pro to ochotna dlouhodobě dělat.

A co ještě fakt funguje je ukládat si pohybové aktivity na nějaký system - garmin, strava atd. Prostě aby to motivovalo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.