| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rose, nevim, proc do toho porad tahas znasilneni,kdyz tam je uplne jiny princip -to se ti proste stane.Tady je princip ten, ze se divka vracela opakovane do naruce nekoho, kdo se k ni nechoval dobre

a ano, mne by se proste hlavou honilo co jsem mohla udelat jinak,proc jsem si toho nevsimla, jak jinak ji vychovavat a jak ji pomoct do budoucnosti, aby z ni byla ta co rekne Trhni si nohou a ne ta co na to pristoupi
pro me je uplne normalni uvazovat co jsem jako rodic mohla udelat jinak nez si namlouvat ze jsem hvezda a vse delam vyborne
taky je pro me normalni snazit se svemu diteti pomoct
a zajimat se primarne o to dite,aby jemu bylo dobre, i do budoucna?

co je na tom toxickeho?

nakonec, verim tomu, ze i ty rodice obeti znasilneni (kdyz uz to chcete porad srovnavat) maji porad v hlave - ze ja pro ni nejel autem, ze ja ji nechal tam a tam jit, ze ja nebyl u ni ..

neni to o tom, ze skutecne maji vinu, to vubec a to ja ani netvrdim
jen rikam, ze si myslim, ze bych o tom taky takhle premyslela


uz si tu vybavuji podobnou diskusi na tema vztahu s nasilnikem(nebo jinak vadnym chlapem), kde Pulka psala, ze z takoveho vztahu odesla a ja se uz tenkrat ptala - co je u Pulky jinak-a diky cemu? Ze odejit dokazala
Oproti zenam,kt to nedokazi?
A toho bych si prala docilit,aby to u me dcery pak bylo jako u Pulky..

uff..doufam,ze uz ted to chapete

Jako jo,ja vim, ze tady chcete slyset ten jeden nazor..(pricemz ja s vasim naprosto souhlasim, jen jsem ho rozsirila o to,co by se mi honilo hlavou)
ale pak uz fakt nema smysl diskutovat

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.