| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já dřív přemýšlela, kde se tohle divné nadšení v těch babičkách bere. To neustálé chlubení se vnoučaty, vyprávění historek, co které vnouče řeklo a udělalo...U některých se jejich život zredukuje na to co vnoučata. To jsou právě ty Babičky. NO a pak jsou prostě babičky či dokonce "babičky". Zrovna tak jsou Matky - těch je tady hodně, pak matky a pak ještě "matky". Mně přijde, že ty Babičky mají hrozně prázdný život a ta vnoučata jim ho naplní. Fakticky, emočně....
Jinak vnoučata i neteře jsou fajn, ráda je vidím, zablbneme spolu, popovídáme o životě, něco zažijeme a pak ať si jdou ke svým rodičům. Mně teda unavujou, jsou na mě nalepený dvacetčtyři hodin denně, v noci mě chtěji držet za ruku, choději za mnou na záchod, pořád mě pozorujou, sledujou, když odejdu, tak řvou, vyznávaji mi lásku, říkaji, že mě mají radši než rodiče před rodičema....Je jim šestnáct, čtrnáct, jedenáct, devět a dělaji mi to celý ty roky. Jsou strašně otravný a únavný, úplně mě vysajou. Ale máme se rádi, to zas jo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.