| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~q~To jsem nikdy nepochopila... ~d~
Dřív jsem sem chodila mnohem víc, teď už léta jen sporadicky. Ale vždycky se divím tady tomu tématu kolem přezdívek.
Přece když se někdo přejmenuje, má k tomu asi důvod. Buď se mu přezdívka už prostě nelíbí, vymyslel lepší/vtipnější/výstižnější, nebo se stalo něco, kvůli čemu chce jaksi udělat nový začátek.

Ať to je jak chce, nevidím důvod se v tom rejpat. Když čtu příspěvek v diskusi, všímám si obsahu, přemýšlím o něm, případně na něj reaguji, když mě to nějak zaujme. Vůbec není relevantní, co dotyčná pod touto či jinou přezdívkou napsala loni v jiné diskusi. K čemu mi to je?
Přece je mnohem lepší reagovat jen na daný obsah, zůstat u tématu.

Extrémně odstrašující příklad toho rajtování na přezdívkách a odbíhání od vlastního tématu jsem zažila na jednom německém fóru, kam občas chodím - tam byli schopni se začat navzájem napadaa a hádat, jen proto že něco napsala určitá osoba pod určitou přezdívkou! Už vůbec nešlo o téma té diskuse, ale jen o to, že X napsala něco, a protože to napsala právě X, musí to být totálně blbé a nepřijatelné.~e~~o~ Přitom kdyby to samé napsal někdo jiný, myslím že by zdaleka takový poprask nebyl! K čemu tohle je?

To snad na Rodině nehrozí:-), ale i tak si myslím, že je lepší tohle neřešit vůbec a soustředit se jen na obsah - bez ohledu, kdo co pod jakým jménem psal.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.