| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rodinová, bylo to tam myslím nejen pracovně, ale v jiné otázce i obecně v nějaké skupině, nejsem si jistá... nebo prostě pravda x vztahy,

a to jsem měla v hlavě situaci zrovna ze včerejšího večera, kdy jsem byla se 4 kamarády v divadle. Přišla s ním před pár týdny řekněme Jitka. Ta mi pak volala, že lístky on-line už nejsou, ale na pokladně jak telefonicky zjistila ještě jsou, že je tam rezervovala a je potřeba je fyzicky vyzvednout do tří dnů, abych tam jako skoropražák došla. To jsem udělala, ale on-line lístky byly, na to jsem se koukala... Jitce jsem to nepředhazovala (že to buď on-line nenašla nebo nechtěla nebo nevím...).
No a včera mi Jitka děkovala před ostatními za zajištění a opakovala historku "online už nebyly muselo se na pokladnu divadla". Mlčela jsem, nechala jsem pohodu ve skupině místo "pravdy o vstupenkách".

Tak jsem v odpovědích upřednostňovala víc vztahy před pravdou, což jsem možná v minulých testech tolik nedělala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.