| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bylo mi ho fakt líto.
Když mi bylo sotva deset , měli jsme vánoční besídku. Všechny děti směly přijet autobusem desítkou, takže by byl asi v půl jedenáctý večer doma. Já jsem musela být doma do deseti. Vůbec mý rodiče nezajímalo, že to mám 5 km a že půjdu sama v zimě, ve sněhu a ve tmě domů.
Táhla jsem školní tašku, těžkou, velkej pytel na tělocvik, kufřík na výtvarku a dřevěnou poličku, kterou jsem dostala jako dárek na vánoční besídce.
Byla to cesta hrůzy, všechno se mi zařezávalo do rukou, nemohla jsem vůbec jít byla strašná zima, neměla jsem rukavice...Skončila jsem i s tou pitomou policí v příkopě a rozbrečela jsem se tam. Nakonec jsem domů teda došla...
A nic mě neposílilo, dodnes to mám rodičům za zlé a nevzpomínám na to ráda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.