| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No a co bys pořád chtěla dělat?
Režírovat mladým jejich životy, jejich city?
Jistěže každý rodič chce vidět své děti šťastné a v opačném případě se mu nepřihlíží lehce.
Ale pokud není žádán o radu/pomoc, nic jiného než přihlížet mu nepřísluší.
Nevyžádané zásahy do života mohou nadělat více škody než užitku.
Žij si vlastní život, dcera úspěšně studuje a vztahy si holt musí prožít. Zaměř se na jinou aktivitu než počítání, kolikrát mladík přišel na rande.
To vůbec není tvoje věc.

Mám skoro stejně starou dceru a vůbec netuším, jak často a s kým chodí na rande. Kvůli vztahům se trápila kolikrát, to patří k věku, mohu nabídnout rameno a politovat, když o to bude stát, ale jinak není moje úloha se do jejího milostného života montovat. Sama to tak bere a říká, že až si bude chtít někoho vzít, tak mi ho představí. Do té doby se mě to nijak netýká.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.