| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A já měla za to, že ta spádovost tak jako tak trochu platí, když jsem byla v roce 2004 u zápisu místo ve městě ve vedlejší vesnici, tak jsme pak měli opletačky se sociálkou(nebo jak se ten správný úřad nazývá) z našeho města, že se vyhýbáme školní docházce, protože syn není na seznamu, že byl u zápisu ve spádové škole a prověřili, že ani na žádné ve městě. Bohužel už neprohlídli seznam vedlejších vesnic.

Zrovna se nám to včera vybavilo u zpráv. Ta šílená absurdní situace.

Trvali na dodatečném dalším zápisu. Tenkrát se tam šel pohádat manžel. A přišel s tím, že ta babizna tam na něj koukala jak na vyvrhela co odmítá školní docházku(vyhrožovali mi důkladnou kontrolou doma a kde si cosi). Nebyla schopná pobrat, že jsme zvolili jinou školu. A udělali jsme jen dobře, 13 dětí ve třídě a skvělá učitelka.~;)

A samo, že na další zápis se nešlo.

A když šel k zápisu mladší , už jsem si té babizně volala, že si tam má škrtnou tu Zš kde by měl jít, že ho tam šikanovat nenechám(já už 7let znala někoho kdo to tam řešil a děti na té škole měl, dostala jsem ECHo od 5 rodičů) a je v té samé vesnici co bratr.

No takže myslím, že v některých místech s tím nebude asi problém. Tady není zvykem dávat dítka jinam, než kam spadají. A to i přesto, že spádová škola je o několik ulic dál.

Ale musím říci, že co funguje skvěle od roku 2001, kdy jsme podepsali petici. Funguje minimálně 1-2 školka ve městě a sbírá děti z vedlejších školek, takže se nestane, že děti nemají kam jít. Jen se to muselo do začátku května nahlásit. A školka rodičům tak nějak funguje, jen se vozí každý týden jinam.
Protože město to chtělo na několik týdnů zavřít, takže jsme se vzbouřili. A pomohlo to a už to nikdy nenapadlo nikoho rušit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.