| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dělám si z toho samozřejmě legraci. 3 ze 4 dětí měly fakt skvělou školku a naučily se tam toho strašně moc (já opravdu nenávidím veškeré výtvarné činnosti, takže jsem ráda, že s nimi někdo vyrábí někdo jiný). Ale oblékat se, jíst příborem atd., to se přece dítě z normálního podnětného prostředí naučí doma. A děti z podivných rodin se to nenaučí stejně, protože tam stejně nechodí, ani do toho povinného roku, který se kvůli nim zavedl. Měly jsme ve třídě zapsané dva takové předškoláky, a nikdo je nikdy neviděl.

Takže já jsem byla ráda, že děti ve školce mám - tak občas musím pracovat a s nimi neudělám nic. Ale když jsem zrovna měla volno, tak jsem je klidně omluvila a jeli jsme třeba do zoo, což klidně udělám i teď, když jsou v přípravce (nakonec školáky taky během roku na pár dní omluvím, když někam jedeme). Za covidu byly děti doma komplet březen-září a neřekla bych, že se do MŠ vrátily nějak zanedbané... Syn předškolák byl před lety taky doma celou zimu, a nestalo se nic. Nepřišla Zubatá a do školy ho taky vzali.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.