| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bouřko, mně ten protlak moc nechutná, ten sekaný mám mnohem radši. A je i praktičtější, v těch kostkách, že se dá postupně přidávat, když člověk neví, kolik ho do něčeho dát. Lasagne neděláme, zapečené těstoviny děláme načerveno:-). Ale teď jsi mi vnukla nápad, máme tu toho špenátu ještě docela dost, tak že by se daly udělat nějaké zapečené těstoviny se špenátem, musím pohledat nějaké recepty. Synek má momentálně nějaké dobré období, kdy je příznivě nakloněný novinkám, tak toho musím využít:-). Ještě špenátovou polívku bych mohla zkusit, loni na dovolené mu kupodivu chutnala a my ji doma jinak vůbec neděláme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.