| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jo. ve školce občas nějaká učitelka symbolicky přelepila děcku pusu izolepou, když na její vkus bylo moc hlučný. nebo nás nechávali fakt dlouho sedět u nedojedenýho jídla, dokud jsme nedojedli, i když se nám z toho třeba navalovalo.

přesto jsem chodila do školky ráda, bylo tam pár fajn učitelek, který byly hodný a to bachařský klima kmompenzovaly.

na prvním stupni jsem pak ve 3. a 4. třídě (2. polovina 80. let) měla drsnýho učitele - vybraný děcka opakovaně kopal kolenem do zadku před třídnou a říkal tomu "brambůrky", mě praštil ukazovátkem do hlavy...

na plaveckým výcviku nutily plavčice děcka, co se bály, plavat tak, že je odstrkovaly bidlem od kraje... bylo to dost drsný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.