| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky nad tou kauzou přemýšlím.
Nejsem klaustrofobik, ale do ponorky by mě nikdo nedostal ani za zlatý prase ani zadarmo ani nikdy.
Navíc v době, kdy prachy vládnou světu i za cenu "přimhouření oka" nad všemožným zabezpečením nebo případný rizikem. Sednu do lanovky a doufám, že fakt všechno funguje, jak má. Nebo do letadla. Když teda spíš musím, než že jsem "rozcapená".
No a taky přemýšlím nad tím, kam se lidstvo posunulo, že je "vše na prodej". Z Everestu je pomalu Disneyland, kam se za prachy dostane kdekdo a cestu si pak zpestří překračováním mrtvol lidí, kteří neměli to štěstí a nevrátili se zpět. Takže proč si nezajet na čumendu k Titanicu, když na to mám. Mohl by z toho být dobrej byznys.
Jakkoliv mi je samozřejmě líto všech těch lidí, kteří zřejmě ani netušili, v jakém "vraku" se k tomu vraku potápí.
Třeba se lidem maličko vrátí pokora. No asi ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.