| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jas,
myslím, že si to vysvětluješ zbytečně osobně.

Mohla bych si dle tohoto vzoru např. myslet, že si můj táta nevážil mého času atd... Protože když se měl stavit jen tak, dorazil vždycky zcela mimo. Dvě hodiny žádná míra. Někdy mě to v duchu docela rozcilovalo, protože jsem si říkala, že jsem na ty dvě hodiny mohla vyrazit s dětmi na procházku nebo tak, a místo toho čekám doma jak trubka.
Jenže postupně mi došlo... Tátovi by nevadilo, kdybych byla nečekala doma. Prostě by zazvonil, a kdybych nebyla doma, odemkl by si, pustil si zprávy nebo udělal kafe nebo by nám udělal palačinky. Bral to jako volný čas, kterého si chceme užít, k čemuž holt u něj nepatřilo intenzivní sledování hodin. Když jsem ale poprosila o hlídání, abych mohla já někam v konkrétní čas odejít, přišel včas vždycky.

Jedna moje báječná kamarádka taky nechodí na čas ani omylem. Zvykla jsem si na ty čekací časy naplánovat něco užitečného a snadno prerusitelneho. Je to holka, která se v případě potřeby je ochotná pretrhnout s pomocí. Není to tak, že by ji nezáleželo na mém čase, natož na mě. Nezáleží jí na čase obecně, když to není nutné, jako do práce či k zubaři. Na mě jí záleží a mně na ni též, nechci, aby se kvůli kafi u mě stresovala.

Teda někdy mě to poněkud naštve, ale pak si řeknu, kdo ví, čím stvu své blízké já ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.