| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

upřesním, neschopenka není jen o tom že to chci udělat natruc, už včera na mě děti dost nevěřícně koukali a to jsem se snažila jim vyhýbat, neznají mě ubrečenou,neschopnou mluvit, nevím jestli příští týden ustojím v tom ještě plném provozu. Jsem opravdu totálně na dně, už zkouším i krizové bachovky , včerejší odpoledne mám v podstatě v mlze, mozek vypíná, nespím, mám žaludeční a střevní problémy a vzhledově vypadám strašně. A to jdu slavit k rodičům narozeniny. Dovolená rozhodně aspoň trochu pomůže -vypadneme odsud, není nutné na nic myslet nic řešit, neuvidím místní tváře, vždy to tak bylo že to pomohlo psychicky i fyzicky, navíc ta termální voda mi pomáhá i na pohybové ústrojí takže i to bude pomoc. Takže ideál by byl vypadnout ze systému hned, dát se trochu dohromady, jenže to znamená problém s odjezdem na dovolenou. Nebýt mi tak jak mi je, v pohodě vydržím, přes bolesti už dělám 4 měsíce, takže už je to stejně chronické, takže nějaký týden není problém, pokud tedy se něco nezvrtne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.