| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki jo neboj naše vedení taky ví kulové, taky jsem jim včera lehce rozšířila obzory. Po roce a půl ani netuší že se některé uklízečky spolu nebavíme a netrávíme společně svačiny. To jim asi nikdo nedožaloval. Já ty ostatní neřeším, ale jsem mezi nima, kolikrát si sami postěžují co je štve, rozhodně nevím vše a ani po tom nepátrám, ale vidím že někdo s někým najednou mluví méně srdečně než dřív, nebo ani nemluví, tak asi chápu že je tam nějaký problém, sem tam něco zaslechnu když se to řeší nahlas vedle mě-neumím neslyšet a někdy nemůžu od toho odejít -např. když vytírám chodbu a nebo třídu .Byl večírek -pilo se, kolovalo mezi stoly a vedla se tam spousta řečí a tak se dozvíš taky dost, jedna skupina poprvé nebyla -hm to je asi taky divně a někdo u stolu důvod nadhodil, stojím s učitelkama na dozorech, když uklízím a učitelka je ve třídě někdy si povídá, někdy ne, když čekám až zazvoní a uvolní se třída čeká tam většinou i některá z vychovatelek, taky spolu nemlčíme (ale ne vždy mluvíme o škole) ,jdou děcka po chodbě a povídají si mezi sebou že se dnes něco stalo, nebo to jdou rovnou říct mě , víš jak je to u malých dětí co neví nepoví - prostě tady se ani nemusíš snažit a víš dost i když často jen útržky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.