| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Velšice, syn v 11 letech, když jsme byli v Chorvatsku s all inclusive, tak stejně jedl celý týden hlavně hranolky (suché), nějaké pečivo, zmrzlinu a sem tam nějaké třeba těstoviny, nebo když tam byl nějaký plátek masa. Prostě to, co mu připadalo nějak známé. Ovšem obvykle to stejně skončilo na tom, že to chutnalo úplně jinak, než předpokládal a ani to nedojedl. Pro něj je ideální, když je prostě jedno dané jídlo a on ho ví den dopředu (a tudíž případně jsme schopní domluvit nějakou modifikaci, když něco z toho vyloženě nejí). Když to má takhle dané, tak většinou nakonec to jídlo sní, i když ho třeba úplně nezná. Jinak máme jednu vtipnou historku, když mu bylo asi 6, tak jsme byli někde v penzionu a tam se nás majitelka každý večer chodila ptát, na co bychom tak měli chuť další den (bylo nás tam tehdy jen pár). Jednou nám nabídla, jestli chceme druhý den ovocné knedlíky. Syn nadšeně kýval, že jo. No a druhý den, když nám k večeři přinesli skvělé jahodové knedlíky, tak je rozkrojil, trochu se v tom porýpal a když jsem se ho ptala, kde je problém, že si je přece přál, tak mi nešťastně sdělil "když já jsem myslel, že budou ovocný..."~:-D Kámen úrazu byl v pojmenování, kdyby mu paní den předtím řekla, že budou vyloženě jahodové, tak by je pravděpodobně jedl bez problémů~;). Teď už je jídlo v pohodě, loni v jižních Čechách v penzionu vařili výborně a on tam k našemu překvapení jedl úplně všechno, dokonce ochutnal i takové věci, které jsme mysleli, že už od pohledu on jíst nebude. Letos jedeme do našeho oblíbeného penzionu, kde vaří skvěle, tak už se těšíme, jídelníček mají vždycky na týden dopředu a všechno je moc dobré.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.