| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Agátho , přeji hodně sil, budeš je potřebovat.~6~~;((
Chápu tě a vím jak to myslíš, žiju už v tom přes rok , ale nemůžeš dítě hlídat a mít dozorem pořád, to stejně nejde, jsem moc ráda že to dopadlo dobře, a že jsi v ten správný čas byla na správném místě, ale pokud dítě chce tak si stejně udělá co chce. A tím nemíním jen něco hodně závažného jako dcerka u vás, ale i méně závažné situace, jako náhodný sex, pijácká akce, tajné kouření , sednutí k opilému do auta, ochutnávka drog atd. -někdy to dítě udělá záměrně, jindy se k takové situaci dostane náhodně a špatně vyhodnotí situaci, nebo nemá sílu na odpor proti tlaku party.
I moje děti dělají věci co se mi úplně nelíbí, stejně tak jako jsem je dělala já, ale můžu jen říct že s tím nesouhlasím, že se mi to nelíbí, upozornit na rizika, ale pokud už jsou dospělé, je to už jen jejich zodpovědnost a já můžu doufat že se nějaký průšvih nestane, nebo že to nedopadne fatálně. Já taky několikrát sedla s opilým do auta, dnes už bych to neudělala, dcera zase řídí kolikrát hodně unavená a ráda jezdí rychle, taky mám hrůzu že to jednou nedopadne dobře, ale co tím můžu udělat ? Nic

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.