| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máme výhodu dvou záchodů, nesnáším obsazený záchod a když na mě někdo klepe. Jednou nás tu bylo 13 na 3 dny, ale půlka byla děti a jejich rodiče jsou naši dobří kamarádi do nepohody, co si dovezli karimatky a spacáky a zvládnou si samostatně uvařit čaj a namazat chlepa, nečekají s rukama v klíně

Jeden kamarád u nás občas přespí, na toho jsem již zvyklá, a je to kliďas. Když tu tchyně nebo moje máma hlídá večer děti, snažíme se je ještě do půlnoci dovézt domů, i když by tu mohly přespat. Asi by mi ráno rupla hlava starat se ještě o dalšího žvanícího tvora.

Tiše skřípu zubama, když tu je večer návštěva a manžel jim spontánně nabídne přespání. Moc často se to tedy nestává, ale když druhý den chceme jet na týden pryč a návštěva vysedává u snídaně celé dopoledne a nemá se k odjezdu, přestože usilovně balíme, je to vysilující. Stejně tak návštěva, kdy jeden z rodičů má kocovinu a jedno z dětí horečku a nějak jim ten odjezd nejde.

Vlastně nerada zvu návštěvy všeobecně, máme specifickou koupelnu, která působí hrozně zanedbaně i když mocně drhnu spáry mezi kachličkami, furt to působí plesnivě, a jako napotvoru tu sprchu občas někdo chce využít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.