| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nesdílím. Většinu jich nepouštím ani k sobě - je-li z titulku zřejmé, že jde o nějaký hnusný věci, tak to nečtu. Plasy jsem si přečetla, moc jsem nechápala, jak něco takového mohlo proběhnout, a zda v ČR (titulek "Jste z Ukrajiny? zeptal se řidič žen. Pak je zbil"). S MM sdílím spíš jen pocity, nebo nějaké "velké" věci z osobního a rodinného života.
Dětem ani nikomu jinému negativní zprávy nepřesílám, neupozorňuji na ně. Sdílím naopak překvapivě radostné zprávy, případně témata k diskuzi (kde není jasné + nebo -), kde si s nimi chci věc probrat, slyšet - číst jejich názory, pocity...

Společně si notovat o něčem, že je to šílený, mi přijde k ničemu a šílený ~d~ Že se dějou katastrofy a že někteří lidé dělají strašlivé věci moji blízcí vědí, nemám potřebu jim to připomínat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.