| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už na žádný. Jedny z posledních filmů byla Kytice v kině Bio Illuzion - to bylo hezký a stylový. Pak asi Mexická jízda - v kině byla strašná zima. No a pak Země nikoho - v kině s novým dolby stereo a to se nedalo. Ten řev.
Kino už mě nebaví, nebaví mě pompézní ořvaný filmy, nebaví mě lidi, který se smějou, že neslyším půlku filmu, lidi, kteří rušeji, kopou do sedaček, jsou moc blízko, pijou, jedí, čuměji do mobilu, bavěji se spolu....
Nebaví mě horko nebo zima, nebaví mě řev, který proudí celým tělem. Nebaví mě jít na záchod a někoho při tom rušit. Nebaví mě, že ten film nemůžu vypnout, když mě nebaví.
A za tohle všechno utrpení ještě platit.

Do kina jsem chodila moc ráda. Ale dnes už v tom nevidím žádný smysl. A ještě za to utrpení platit.
Jinak filmy mě baví pořád, ale už jsem velmi náročná, spoustu jsem už v životě viděla a zažila, takže mě málokterý film uspokojí. A jet to risknout někam do kina se mi už nechce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.