| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako, nechci tu rozvířit vášně, a a vím, jak zní zadání~:-D, ale jelikož se doteď dostalo zkladatelce útěchy od mnohých,~:-D neodpustím si úvahu.. PROČ jim to v takové míře trpíte?? ~:-D Běžný binec je jedna věc, ale hnojníky druhá. Já, jakožto dítě depresivní matky jsem vyrostla v bordelu a prostě bych tohle nesnesla. A protože jsem si i vědoma důsledků chaosu a nepořádku na psychiku, tak jsem děti cíleně, ale nenásilně vedla k pořádku. Povedlo se. Sami mi teď v dospělosti říkají, jak jim pořádek kolem nich a systém ve věcech usnadňuje život. Pozor, nemyslím sterilitu až obcesi.. Celkově jakýkoli systém/řád je pro dobrý, i pro psychiku, běžně se používá v léčbě...

..až teď mi naskočila debata o nárůstu depresí u puberťáků a vzpomněla jsem si na skvělý rozhovor. S L: Výbornou mluvil J. Praško. Letitý, zkušený psychiatr, psychoterapeut, momentálně šéf nejnovějšího a nejmodernějšího psychocentra Beroun, které se teď otevírá. V rozhovoru je mnoho podnětných myšlenek pro ty, kdo toto řeší. Hodně mě zaujala pasáž od 12minuty rozhovoru. Ale i jiné.

https://www.mujrozhlas.cz/host-lucie-vyborne/psychiatr-prasko-pohyb-snizuje-napeti-pravidelne-cviceni-je-skoro-stejne-ucinne

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.