| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nechci to řešit násilím, jsem teď samozřejmě naštvaná a čekám, a vychladnu. Bohužel se to začalo dávkovat (nechtěli dovolit přítomnost u přezkoušení, hned potom chtěli čtyři tisíce "na skoro všechno" do třídního fondu, pak ten školní řád a do toho syn včera přinesl vysvědčení (slovní hodnocení) kde byla zjevná a dokazatelná nepravda.
Že tam chodit nemusíme vím, ale syn tam chodit bude. Kamarádi jsou pro mě i pro něho momentálně hodně důležití.
Samozřejmě vím, že bych mohla dělat opravdové peklo a psát na obec nebo ČŠI, ale to nechci. ¨
Každopádně tuhle moji aktuální antipatii ke škole nastartovalo to, že nás učitel až do května neinformoval vůbec o ničem. A pak najednou: nesplnil tohle ani tamto, nedonesl, neodříkal, nevypracoval. Koncem května. Tím, že v té škole nejsou známky a vysvědčení je slovní takové divně obecné jsem fakt vlastně nevěděla, jak si syn stojí. Viděla jsem so umí a neumí, ale nenapadlo mě, že neodříkal vyjmenovaná slova po B nebo násobilku osmi. A fakt si myslím, že škola by rodiče informovat měla. Pokud ne skrze známky, tak mailem. Třebas.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.