| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Proč někdo někoho namotává, slibuje, ale jakmile má dojít k setkání, vždycky se z toho nějak vykroutí? Co za tím je?"
- já si myslím, že tyto exempláře prostě baví si s někým "hrát", s někým manipulovat, z někoho si dělat srandu, je to pro ně prostě zábava. Opravdu se setkat rozhodně nechtějí.

"Musím se přiznat, že jsem vydržela čekat, a klidně mi vynadejte, rok a půl než mi došly nervy a utnula jsem to."
- prosím tě, co tě na tom chlapovi (resp. na té virtuální realitě) tak zaujalo, žes s ním vydržela hrát tuhle hru na kočku a myš tak dlouho?

"Sama jsem mu chtěla do nemocnice poslat balíček, ale to byla scéna, že nemá rád překvapení. Ani, když jsem mu řekla, co v balíčku bude, nechtěl mi adresu dát."
- proč jsi mu chtěla něco posílat?
- proč ses vůbec dál bavila s někým, kdo ti udělal scénu kvůli tomu, že jsi na něj chtěla být laskavá?

Byl to prostě debil. Prosím, netrap se kvůli němu. Jediné cos udělala špatně je, žes s ním ztrácela čas tak dlouho. Žes ho tak dlouho nechala, aby ti ubližoval.
Pro příště - s nikým se nevypasuj příliš dlouho. Vyměnit si pár zpráv a když máš pocit že jsou tam sympatie, chtít osobní setkání. Pokud se vykrucuje, řetězí za sebou důvody proč se setkat nemůže, jdi od toho, ten se setkat prostě nechce. Neřeš proč, prostě nechce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.