| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A mne to náhodou prišlo vtipné, vobec by mi nenapadlo sa uraziť a rozľútostiť nad nevďačným deckom. I tak si to nakoniec upratala (a dokonca u toho dokázala niečo poslať "chudým dětem", čo je u nej snáď ešte ťažšie než samotný úklid).

My sa doma doberáme všetci navzájom a ako píše Čumča - to, čo u nich (u nás) prejde, tak v mnohých rodinách by to bolo už za čiarou.

Dcera o sebe vraví, že je "holkokluk" a zatiaľ to celkom sedí.
Včera som šla s ňou zo školy, s nami pochodovala v areále ZŠ jej spolužiačka s mamkou. Dievčatko bolo krásne oblečené, zladené, taška podobne romantický motív i farby. UČESANÁ.

Moja dcéra vlasy ako kamioňák z filmový z 90tych rokov - spod kšiltovky trčí pár neposlušných vlasov. Šedé tričko, čierne kraťasy. Jediný dievčenský prvok tam nebol. A na to, že je v škole tak krátko, tak ani jej otázka smerom k bratovi nebola úplne štandardná podľa mňa: "Tak co, "Honzíku", taky si to měl ve školy tak blbý jako já?"
("Honzík" na to: "Ještě horší.")
Tak takto nadšených školákův mám ja...

Utekám do práce, pááá

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.