| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Agatho, moc mě to mrzí. Moc přeju, abyste to daly. Jaké vidí teď řešení? Je to zázrak, že může pomoci jen popovídání si. Někteří asi fakt mají dar nebo je to o tom, že si pacient a terapeut sednou? Mě děsí, že medikace nepomáhá. Co když ji náš syn bude potřebovat taky, a co když mu taky nebude pomáhat? Teď je "v klidu", když nechodí do školy. Jenže doma být pořád nemůže. Zítra jdeme za ředitelem řešit jeho odchod ze školy. A mám pro něj dva termíny ke 2 různým psychiatričkám. Jeden na konci října a jeden na začátku ledna. Asi by mu víc seděl chlap, ale jsem ráda i za toto. U nás ve městě je psychiatr pro dospělé, který byl ochotný pomáhat i 16 a 17 letým. Ale dostal za to pokutu od pojišťoven, tak už bere jen striktně od 18. Nechápu tu politiku, psychiatrů pro všechny, dospělé i děti, je nedostatek, ale místo abychom odměnili ty, co vychází vstříc, tak je pokutujeme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.