| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"z mého pohledu se chválím za to, že žiju, Čumča mi to otře o čumák, že to hraju do autu, že je to odfláknuté. Přitom houby ví, kolik mě to stojí úsilí. Chválit se za to, co mi jde dobře ale relativně snadno není účel, že? - jak psala, že jistě najdu jiná "pozitiva" - jasně, jsem dobrá v mnoha věcech - a co, když jsem se narodila nadaná?"

babi, to nebylo otření o čumák, vždyť jsem tam dala smajlíka~d~ Já tvoje reálie nevím...cca vím věk, že nějaké děti (syn?) a vnučka, že běháš - to je ale asi všechno~d~

myslela jsem tím, že pokud jde jako jediné pozitivum dneška najít "žiju", přijde mi, že to žádné ohlédnutí za dnešním dnem vlastně není~d~

podobně mi odsekává můj muž, den shrne tak, že mu dá nálepku "zatím mě netrefil šlak~:("
pamatuje si ze dneška, že se v práci hrozně naštval a tiše zuřil - teprve když se bavíme dál, zjistím, že se taky něco povedlo dotáhnout do konce, že v nějakém projektu pomohla šťastná náhoda, že mu kolega poslal úžasnej vtip, kterej ho rozesmál, a že zákaznická návštěva dopadla podepsaným kontraktem a byla v přátelském duchu...

podobně laděný je můj syn - přijde a je podmračenej, teprve za chvíli to začne polevovat a ukáže se, že to vůbec nebyl den pod psa

oba mají svou pozornost selektivně zaměřenou na to, co se ten den nepovedlo (přitom to kolikrát vůbec nebyla jejich vina a ani to nemohli ovlivnit)



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.