| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, asi se zeptám blbě, ale mě se zdá strašná ta cena?! Já jezdím km 9 a platím 14 korun jednu cestu? ...on je rozdíl, jestli jízdenku kupuješ na konkrétní spoj a také jestli jej kupuješ na stránkách ČD. Když si zadám např. na IDOS, že chci koupit jízdenku, tak mě zpáteční vyjde 68CZK. Když si jí koupím přes ČD na konkrétní ranní spoj do práce a z práce, tak mě vyjde na 28 CZK a když si zadám libovolný časový rozmezí, tak bych zaplatila za zpáteční jízdenku 30 CZK.

Od nás ze vsi jezdí i autobusy, ty jsou za 12 CZK ČSAD a pak musím přestupovat na městskou dopravu a tu mám 20CZK na jednosměrnou jízdu.

Autobusy jezdí v běžný hodiny cca co 12 - 20 min. a vlak každou hodinu. Ráno autobus mezi 6 a 8 hod. i po 10 min.. A v sobotu a v neděli jede každou hodinu vlak i bus.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.