| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, já mám tu čest být často "obětí" telefonujících řidičů v tom smyslu, že jsem na druhé straně "drátu". Zjistit v autě nebo těsně před rozjezdem, že mi zrovna právník napsal e-mail a dojít k závěru, že nejlíp ho vyřídím tím, že aniž bych ho pořádně přečetl, tak právníkovi zavolám po cestě z auta a nějak to s ním domluvím, to je poměrně oblíbený postup mnoha našich klientů. Moje noční můra je, že zažiju někdy dopravní nehodu v přímém přenosu. Ale i bez toho je to pěkná otrava právě proto, že ten klient se nemůže na hovor se mnou tak úplně soustředit, případně dochází k přerušování signálu a většinou nic nevyřešíme, protože on musí stejně dohledat podklady a promyslet to, co já jsem potřebovala vědět nebo naopak to, co jsem jim vlastně sdělila, aby se zeptali na nejasnosti ... Ale často bohužel pro mě jsem nucena s nimi absolvovat dlouhý psychologický hovor na téma, jaká je ta protistrana ošklivá, jaký máme špatný právní řád nebo co je to za stát, když se nedomůžou svého práva atd ... Protože oni mají při řízení fůru času na plkání, které nic neřeší ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.