| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Článek mi nic nového nedal, přijde mi naivní a poplatný době, nicmene bych ho nenazvala kritickým slovem blábol. Máme svobodu slova a jsem za ni porad rada ~:-D

Každý, kdo vyjede směrem na vychod, tak už za hranicemi Slovenska vidí jiný svět. A nejen tam. V tomhle světě se bezne vyhazují za jízdy lahve z auta a pytle do příkopu. A i v te krasne Itálii mají šílený bordel v lesích. Takhle to je asi na 80% naši krásný Země. V kontextu toho mi článek přijde přinejmenším úsměvný.

Sama uklizim odpad po okolí , máme kompost, krmim ptáky, naše jezírko je plné života a chodí z nej pít kdekdo, atd.. ale abych doufala, ze nákupem lnene sukně v Nila store pomůžu k zániku obchodu jako New Yorker a Primark, a moři nebudou plout ostrovy hadru, tak to vim ze je blbost. Kasmirovy svetr nebo lnenounádheru si koupím proto, ze chci, mám to rada a jsem rada, když mi věc vydrzi. A ne ze bych tím zachránila planetu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.