| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Huso, z čeho usuzuješ že paní je kolem 30 a má malé děti? Mě naopak přijde že je starší a žije sama. Jinak by neměla čas věnovat se naplno zahradě a jezdit několikrát v týdnu na malý nákup na kole. Píše dokonce, že do města jede busem. To je teprve objev! ~t~
Já nehaním téma, to je super. A určitě tu bude hodně příspěvků. Vyjádřila jsem se čistě k tomu článku. Paní objevila věci, které plno lidí dělá běžně. Jako nosit si vlastní tašku na nákup (to dělala už moje máma i babička) nebo třídění odpadu. Pro mě je to standard a vždy mě překvapí, že někdo netřídí ~d~ Vždyť na tom nic není. Zvlášť na vesnici. V paneláku je třeba problém třídit bioodpad. Znamená to mít někde v bytě misku nebo krabici a chodit s ní každý den k popelnici. To je vopruz. Na zahradu si dáš kompostér a jenom vyběhneš ze dveří.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.