| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

klikli v pohodě, já jsem zvyklá , tento názor čtu a nebo slyším velmi často. Ani nevíš jak mě vytáčí to, že někdo dostane vše, sedí doma na dávkách nemusí šetřit protože větší spotřebu zaplatí dávky a já spadám do kategorie meziprostor- ani nepracující ani vydělávající tak, abych mohla slušně žít- bez dávek, musím přemýšlet za co si můžu dovolit peníze dát a když mi pak škola diktuje utrácet za něco "zbytečného" . Jak socku nezajímají náklady- cestovné do školy, kolej, ale zato je zajímá že si dítě brigádou přišlo na 5 000, které vrazilo do té koleje a jízdného, jenže svým příjmem spolu s mým dosáhlo akorát toho že jsme přišli o přídavky. Že dítě studuje náročný obor, že tady školy nejsou takže ji má až v krajském městě, kde se blbě dojíždí, že potřebuje čas na učení, ale chodí do práce, do školy, spoustu času stráví na cestách a pak kolabuje buď psychicky nebo fyzicky z únavy a vyčerpání, jenže je tvrdohlavá a studium vzdát nechce stejně jako přijít i příjmy a já jen můžu doufat že ji to nezničí úplně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.