| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vážný, dostala jsem kdysi výpověď pro nadbytečnost v polovině června, ředitel byl srab a nedokázal mi tu výpověď dát dřív, pak si tam pozval školníka a sekretářku jako svědky, ti dva se mi pak omlouvali, jak jim to bylo trapný, děcka se za mě postavili, bylo to hodně zajímavý

bohužel, v půlce června se ve školství fakt blbě shání cokoliv, tak jsem byla doma o kousek víc než se mi líbilo, práci jsem měla až od jara, měli jsme malý kluky, peněz málo, to bylo hodně blbý období,

Můj muž, IT, přišel podobně o práci, kdy jim dva dny po vánočním večírku řekli, že firma končí a 1. ledna už nemají chodit, to jsme měli ty kluky dva a já jsem byla na mateřské, tenkrát s fakt směšnou částkou. Jenže v IT se dobře hledá, práci měl ještě než mu skončila výpovědní doba

moc ti přeju, abys taky našel brzo, můžeš hledat dobrou práci s dobrým platem a klidně částečně na HO a organizovat si čas podle potřeby
Hodí se to, zvlášť když je potřeba starat se i o zdraví

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.