| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevím, netuším. Mám kolem sebe hodně lidí co má nějakou rodinu v zahraničí, děti, které tam zůstaly.

I já jsem strávila cca 10 let v zahraničí, ale mám za manžela Čecha a vrátili jsme se po úvaze, že nás jednou rodiče budou potřebovat. Nebydlíme tedy blízko, ale ať jednou nadejde čas, své sestry čas od času vystřídat v péči a nechat jim oddechnout, budeme po ruce a děti máme už větší a rodiny jsou zatím zdravé obě. Možná nás tahle záležitost potká až v důchodu a přestěhujeme se zpět do domoviny, kdo ví?! Ale když se něco stane, je fajn být za 3 hodiny "doma".

Vlastním dětem bych ve studiu v zahraničí nebránila a asi bych nebrala nijak zle, kdyby mě/nás tu nechaly. Já jsem ale fakt jiná povaha. Ráda cestuji a až bych jednou nemohla, přestěhovala bych se někam, kde k nim budu mít blíž. Nelpím na místech, městech, bytech a domech a kdo ví jaké budou mít časem děti vztahy mezi sebou a jaké si najdou partnery. Já jsem taky nebyla od jisté doby zrovna vzorná dcera a hodně mě to táhlo ven ~;).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.