| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lepím úplně náhodně.
Já teda nevím, kde pořád berete, že lidi chtějí od státu vodit za ručičku. Mně je houby zle, za ručičku vodit fakt nechci, ale stejně tak nechci, aby mi stát do všeho kecal, rozhazoval moje peníze na nesmysly a tahal ze mě další buď proto, že neumí hospodařit nebo kvůli svý jiný neschopnosti. Od státu chci, aby mi zajistil bezpečnost, vzdělání, dostupnost zdravotnického systému, bydlení a řešil problémy, který lidi pálí, nikoliv nějakou pošahanou nesmyslnou agendu. Odmítám tady to neustálý nálepkování lidí jen proto, že někdo nechce „progresivisticky a prozápadně smýšlet“ a pokud to nechápe, je to buď debil nebo to vláda neumí vysvělit. Ne, vláda odmítá pochopit, že lidi něco chtěj nebo nechtěj, protože se domnívá, že ona nejlíp ví, co lidi mají a nemají chtít a co si mají myslet v ideálním případě a když to nejde po dobrém, tak se jim to vnutí. Takže ještě včera před půlnoci byli Slováci pokrokoví a prozápadní, aby se vzápětí stali občany zaostalého státu, když halt volby nevyšly, jak se chtělo.
Stejná životní úroveň je samozřejmě blbost, ale trvám na tom, že pracující daně platící obyčejný dělník ze šroubárny s manželkou kuchařkou a 2 dětmi mají nárok na slušné bydlení, teplou vodu, topení, elektriku, vzdělání pro děti a zdravotnickou péči v takovém rozsahu, aby jim zbylo v klidu na jídlo, oblečení a další základní potřeby a nemuseli řešit, zda utratí za nájem nebo za boty pro děti. Samozřejmě nebydlí ve vile na Ořechovce, ale v normálním bytě. Odmítám, aby měli každý 3 zaměstnání nebo se odstěhovali do Kotěhůlek, když „na to nemaj“. Takže ne, tyhle lidi opravdu nepotřebují vodit nijak za ručičku, jim by pro začátek naprosto stačilo, kdyby měli normální vládu. Nikoliv tajtrdlíky, co za piškot a pochvalu z Bruselu udělají cokoliv, ovšem pro cizí zájmy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.